Sevgili Kullanıcı. Sitede yayınlanan her türlü bilgi yalnızca site kullanıcılarının ücretsiz incelemesi için tasarlanmıştır. Site yönetimi, bu sitede site kullanıcılarının sorularını yanıtlayan güvenilir ve faydalı bilgiler sağlamak için her türlü çabayı göstermektedir, ancak aynı zamanda hata olasılığını da dışlamamaktadır.

Site Yönetimi, bu Sitede veya sitemizden hiperlink verilen başka bir sitede yer alan bilgilerin kullanımından, bağımlılıktan, verimlilik kaybından, Herhangi bir kar kaybı nedeniyle iş faaliyetinin işten çıkarılması veya kesintiye uğratılması ve ayrıca eğitim kurumlarından ihraç edilmesi, Siteye, İçeriğe veya ilgili herhangi bir İnternet sitesine erişim, kullanım veya kullanılamama veya işletimin çalışmaması, hata, ihmal, kesinti, kusur, kesinti nedeniyle iş kesintisi, bilgi sistemlerinizdeki program veya veri kaybı veya başka bir nedenle yönetime bu tür bir zararın olasılığı açıkça bildirilmiş olsa bile iletimde gecikme, bilgisayar virüsü veya sistem arızası.

Bu Siteyi kullanarak, “Sorumluluk Reddi”ni ve belirlenen Kuralları kabul etmiş ve size verilebilecek tüm sorumluluğu kabul etmiş olursunuz.

Tüm bilgiler, eksiksizlik veya güncellik garantisi olmaksızın ve açık veya zımni başka garantiler olmaksızın, olduğu gibi sağlanmaktadır. İçeriğinin kullanımı tamamen sizin takdirinize ve riskinize bağlıdır.

Site, siz, bu sitenin kullanıcıları, yönetim, barındırıldığı sunucuların sahipleri veya bu veya ilgili projelerle herhangi bir şekilde bağlantısı olan herhangi bir kişi arasında herhangi bir anlaşma veya anlaşma yapılmadan faaliyet gösteren bir projedir. (sözleşmeler) doğrudan iddialara konu olabilir.

Bazı bağlantılar üçüncü taraf sitelerde bulunan kaynaklara yönlendirmez. Bu bağlantılar kullanıcılara kolaylık sağlamak amacıyla verilmiştir ve Yönetimin diğer sitelerin içeriğini onayladığı anlamına gelmez. Ayrıca İdare bu kaynakların mevcudiyeti ve içeriği konusunda herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. Bu beyan, adresindeki web sitesindeki banner’lar ve bağlantılar yoluyla erişilebilen tüm web sitelerinde sağlanan tüm bağlantılar ve bu web sitelerindeki materyaller için geçerlidir.

İdare’nin sorumlulukları, iletilen bilgilerin (kullanıcılar arasında iletilen bilgiler, çeşitli bağlantılar, metinler veya arşivler biçimindeki dahili aktarımlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere herhangi biri) yasallığının izlenmesini, mülkiyet haklarının veya aktarımın yasallığının belirlenmesini içermez. bu bilgilerin alınması veya kullanılması.

Siteye verilen reklamlardan yalnızca reklamveren sorumlu olacaktır. Site, reklam bloklarında (metinler, bannerlar) belirtilen fiyat ve/veya koşullarda belirli mal veya hizmetlerin satın alınması veya kullanılması olasılığını garanti etmediğini özellikle bildirir. Reklamverenlerle yapılan herhangi bir işlemden kaynaklanan hiçbir sonuçtan (her türlü zarar dahil) sorumlu olmadığınızı kabul edersiniz.

Site yönetimi, eylemlerinin nedenlerini açıklamadan ve önceden bildirimde bulunmaksızın herhangi bir Kullanıcının veya Kullanıcı grubunun siteye erişimini reddetme hakkına sahiptir.

Yönetim, Kullanıcılar tarafından siteye gönderilen bilgi, grafik, ses ve diğer verilere olan bağlantıları, önceden bildirimde bulunmaksızın veya eylemlerinin nedenlerini açıklamaksızın değiştirme veya silme hakkına sahiptir.

Site sayfalarında adı geçen, kullanılan veya alıntılanan her türlü ticari marka, ürün, hizmet ve kuruluşa ait işaret ve isimler, tasarım hakları, telif hakları ve bunlara bağlı haklar hak sahiplerine ait olup, bunların burada kullanılması size herhangi bir hak vermez. diğer kullanım. Aksi belirtilmediği sürece sayfaların hiçbir şekilde telif hakkı sahipleriyle bağlantısı yoktur ve telif hakkı sahibi dışında hiç kimsenin telif hakkıyla korunan materyali kullanma hakkı yoktur. Bu ve benzeri materyalleri kullanımınızdan siz sorumlusunuz.

Bu sitede yayınlanan bilgilerin okunması, dağıtılması veya değiştirilmesi, bu siteyi görüntülediğiniz ülkenin yasalarını ihlal edebilir.

Kullanıcı, olası tüm anlaşmazlıkların Ukrayna hukuku normlarına göre çözüleceğini kabul eder.

Kullanıcı sözleşmesinin bir Kullanıcı veya bir Kullanıcı grubu tarafından ihlal edilmesi durumunda Yönetimin herhangi bir eylemde bulunmaması, İdareyi daha sonra çıkarları korumak için uygun önlemleri alma hakkından mahrum bırakmaz.

Üzerinde yer alan materyallerin tüm hakları, telif hakkı ve ilgili haklar da dahil olmak üzere AB ve Ukrayna yasalarına uygun olarak korunmaktadır.

Yürürlükteki yasa uyarınca herhangi bir şartın geçersiz olduğu tespit edilirse, geri kalan şartlar tam olarak yürürlükte kalacaktır.

Yönetim, derhal yürürlüğe girecek olan Kurallarda herhangi bir zamanda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler yapıldıktan sonra siteyi kullanmaya devam etmeniz, yeni kurallara uymayı otomatik olarak kabul ettiğiniz anlamına gelir.